Siatkarski tydzień w SP2

Na początek newsy z Łotwy:
Zuzanna Kicman wraz z reprezentacją kadry Polski wygrała do tej pory wszystkie swoje mecze po 3:0. Pozostały im dwa mecze do wygrania, by zapewnić sobie awans do Mistrzostw Europy.
Trzymamy kciuki!

7 grudnia uczennice 8s udały się ze swoją trenerką Dorotą do Wronek na turniej Mikołajkowy „LeśnaCup”. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół nr 1 we Wronkach, który zaprosił zespoły z 7 szkół. Nasze dziewczyny były bezkonkurencyjne i wygrały wszystkie swoje mecze, wygrywając turniej. Wielkie brawa!

8 grudnia odbył się pierwszy w tym roku szkolnym turniej Akademii AMICA. Uczniowie z klas 2s, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 5a, 5b udali się z prowadzącymi zajęcia dodatkowe z siatkówki w Naszej Szkole – Magdą Osicką i Dorotą Szyszką na Halę Szamotulanka, gdzie rywalizowali z pozostałymi szkołami biorącym udział w projekcie. W mikołajkowym turnieju brało udział 150 dzieci, a na koniec każde z nich otrzymało słodka niespodziankę.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Akademii AMICA z trenerką Dorotą:

Poniedziałek: 15.00-16.15 – klasy 4,5
Środa: 15.00-16.00 – klasy 2,3

Zajęcia dodatkowe dla klas 4. z trenerką Magdą Osicką odbywają się w czwartki (13.15-14.50).

Dorota Szyszka