Nagrody i certyfikaty

SZAMOTULSKA DWÓJKA W GRONIE NAJLEPSZYCH SZKÓŁ WIELKOPOLSKI!

20170928_133127

W środę 27 września 2017 r. podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Poznaniu wręczono nagrody najlepszym wielkopolskim szkołom i nauczycielom. Z ogromną radością informujemy, że wśród laureatów konkursu Wielkopolska Szkoła Roku 2017 znalazła się Szkoła Podstawowa nr 2 w Szamotułach.

Cały artykuł:

W starych murach naszej szamotulskiej Dwójki splata się tradycja z nowoczesnością.

Panuje twórcza atmosfera i zapał, z którym podejmujemy ciągle nowe wyzwania. Świadczą o tym certyfikaty i tytuły, jakie zdobyliśmy realizując ogólnopolskie programy:

SZKOŁA  Z KLASĄ,   NAUCZYCIELE Z KLASĄ,  LEGO, COGITO, AGO
UCZNIOWIE Z KLASĄ – I i II edycja
Image  Image Image ImageImage
W roku szkolnym 2008/09 otrzymaliśmy certyfikat „SZKOŁA BEZ PRZEMOCY”Image

W roku 2006/07 Image Polski Portal Edukacyjny – Interklasa
oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności zaprosili nauczycieli do udziału w konkursie „Notebook dla Aktywnego Nauczyciela”.

1300_notebook_logo_150

Wśród nauczycieli, którzy zostali wyłonieni w ramach konkursu, znalazła się nauczycielka naszej szkoły mgr Maria Tomkowiak.  Nagrodą był zestaw edukacyjny, składający się z nowego komputera przenośnego (notebook) wraz z pakietem licencjonowanego oprogramowania. Otrzymała też tytuł i certyfikat „Szkolnego Koordynatora Interklasy”.

Relacja z wręczenia notebooków
Szkolnym Koordynatorom Interklasy

Jako Szkolny Koordynator Interklasy systematycznie Maria Tomkowiak współpracowała w zakresie merytorycznym i organizacyjnym z Polskim Portalem Edukacyjnym www.interklasa.pl. prowadząc szkolną stronę internetową na udostępnionym przez Interklasę serwerze:
sp2szamotuly.szkoly.interklasa.pl