Godziny dostępności
Godziny dostępności nauczycieli:
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień tygodnia, godzina |
Miejsce |
Marzenna Panasko | środa – godzina -11.30-12.30 | SP2 ul. Kapłańska 18 |
Magdalena Wojciechowska | poniedziałek – godz. 15:00 – 16:00 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Renata Madejek | poniedziałek – godz. 15:00 – 16:00 | SP2 ul. Kapłańska 18 |
Dajana Klimko | poniedziałek – godz. 16.00 – 17.00 | SP2 ul. Kapłańska 18 |
Paulina Magdziarek | poniedziałek – godz. 15.05-16.05 | SP2 ul. Kapłańska 18 |
Anna Sałajczyk | czwartek – godz. 9.35-10.20 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Iza Jedwabna- Błaszczyk | środa -godz.12.15- 13.15 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Monika Paluch | poniedziałek 15.00-16.00 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Ewelina Budych | poniedziałek – godz. 15.05- 16.05 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Paczkowska Renata | wtorek godz.15.00 – 16.00 | SP2 ul. Kapłańska 18 |
Hanna Durak | poniedziałki godz.16:00 – 17:00 | SP ul. P. Skargi 2 |
Paulina Pękosz | wtorek 10.30-11.30 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Adrianna Kiona | poniedziałek 14.10-15.10 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Aleksandra Tomkowiak | środa 14:00-15:00 | SP2 ul. Kapłańska 18 |
Ada Maryniaczyk | poniedziałek 15.05-16.05 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Anna Pawlęty | poniedziałek 14:10-15:10 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Violetta Rakowska | wtorek 12.10 -13.10 | SP2 ul. Kapłańska 18 |
Aleksandra Deckert | poniedziałek 16.30 -17.30 | SP2 ul. Kapłańska 18 |
Agata Szwedek | Poniedziałek 13.15 – 14.15 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Martyna Jagiełłowicz-Kaczmarek | poniedziałek 15.05-16.05 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Paulina Tomczak | piątek 10:00-11:00 | SP2 ul. Kapłańska 18 |
Aneta Domańska-Lembicz | poniedziałek 15.05-16.05 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Magdalena Batura-Stefaniak | Poniedziałek 14.10-15.10 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Michał Galanciak | czwartek 16.00 -17.00 pokój naucz. | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Elżbieta Kaszkowiak | poniedziałek 16:45-17:45, sala 2 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Danuta Kubiaczyk | piątek 13.25 – 14.10 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Ewelina Ładzińska- Kłaczkiewicz | wtorek 12.30-13.00 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Krystyna Konopacka-Izydor | środa 9.30-10.30 | SP2 ul. Kapłańska 18 |
Elżbieta Manszewska | czwartek 14:15 – 15:15 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Robert Kalisz | poniedziałek 13.15-14.15 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Maciej Konitz | poniedziałek 16.00 – 17.00 | SP2 ul. P. Skargi 2 |
Magdalena Osicka Artur Hoffmann |
czwartek 11:30-12:15 środa 12:30 – 13:30 |
SP2 ul. P. Skargi 2 SP2 ul. P. Skargi 2 |
Joanna Kubiak | pon. 16.30-17.30/czw. 14.00-15.00 (po umówieniu) |
SP2 ul. P. Skargi 2 |
Pedagog - Magdalena Wojciechowska – ul. P. Skargi 2
Poniedziałek 9:30- 10:30 12:15- 14:15
Wtorek 9:30- 11:30 12:15- 13:15 14:10 – 15:10
Środa 8:30- 13:30
Czwartek 8:00- 8:30 11:15- 14:45
Piątek 9:30- 12:30 13:30- 14:30
Pedagog – Renata Madejek - ul. Kapłańska 18
Poniedziałek 9.00 – 13.30
Wtorek 9.00 – 12.00
Środa 8.30 -10.00
Czwartek 8.30-10.30 11.15-14.15
Piątek 10.30 -11.30
Pedagog Ada Maryniaczyk - ul. P. Skargi 2
Poniedziałek 8.00 – 9.20 11.20 -12.20 14.20 -15.20
Wtorek 8.00 -10.00 11.20 -12.20
Środa 9.30-10.30
Czwartek 10.20-11.20
Piątek 8.00-9.20 10.20- 11.20
Pedagog specjalny - Dajana Klimko – ul. Skargi 2
poniedziałek – godz. 16.00 – 17.00
Psycholog szkolny- Agnieszka Nowaczyk – ul. P. Skargi 2
wtorek 8.00 – 15.00
piątek 9.00 – 14.00
Logopeda – Joanna Kubiak - ul. P. Skargi 2:
poniedziałki - godz. 8.40-9.25
wtorki – godz. 13.25-14.00
ul. Kapłańska 18:
poniedziałek 8.40-13.45
wtorek 9.15-14.00
środa 7.45-12.50
czwartek 7.45-13.20
piątek 7.30-11.00