Rok szkolny 2022/23

LOGO SZKOŁY

Testy uzupełniające do klas sportowych

Informuję, że testy uzupełniające do klas sportowych odbędą się 5 czerwca 2023 r. o godz. 17.30 na boisku i w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Marii Konopnickiej przy ul. Piotra Skargi 2.… [czytaj dalej]

LOGO SZKOŁY

Wyniki naboru do klas sportowych

Publikujemy listę dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas sportowych. Kl. IV   Nabór główny do klasy czwartej sportowej Lista osób zakwalifikowanych do czwartej klasy sportowej 1 DOMAGAŁA SZYMON 2 JĘDRUCH GABRIELA 3 JURASZEK MAJA 4 KOŚCIELECKI… [czytaj dalej]

LOGO SZKOŁY

Nabór do klas sportowych

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi wyników naboru do klas sportowych informuję, że listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną opublikowane zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza do 9 maja 2023 r. Maria Tomkowiak  

harmonogram-rekrutacji-do-klas-pierwszych-szkol-podstawowych-na-rok-szkolny-2023-2024-8359

Komunikat – zapisy dzieci do kl. I

Szanowni Rodzice przyszłych Pierwszoklasistów! W dniu 13 marca 2023 r. rozpoczynają się zapisy do klas pierwszych, które zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminu Szamotuły trwają do 24 marca 2023 r. Wniosek o przyjęcie do klasy… [czytaj dalej]