DSC_0012 — kopia

Zbiórka pieniędzy dla misjonarza z Papui Nowej Gwinei zakończona

We wrześniu odwiedził nas ksiądz misjonarz Krzysztof Stachowiak, który zaprezentował nam życie codzienne na misjach w Papui Nowej Gwinei. Opiekun Szkolnego Klubu Podróżnika Pani Monika Paluch podjęła wtedy decyzję i zorganizowała zbiórkę pieniędzy na ten szczytny cel. Zbiórka trwała cały semestr. Wszyscy uczniowie chętnie uczestniczyli w zbiórce, a wszystkie środki gromadzone w puszce zostały przekazane ks. Mariuszowi Marciniakowi z Bazyliki pw. Matki Bożej Pocieszenia w Szamotułach. Ks. M. Marciniak współpracuje z ks. Stachowiakiem i przekaże wszystkie zebrane środki. Przypominamy, że wpłat można również dokonywać bezpośrednio na konto ks. Krzysztofa Stachowiaka, który bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom tegorocznej zbiórki i przesyła fotograficzne pozdrowienia z Papui Nowej Gwinei.

Monika Paluch