Występujemy podczas Dni Szamotuł

Nasza szkoła przygotowała bardzo ładny występ z okazji Dni Szamotuł. W sobotę 7 czerwca na szamotulskim rynku dzieci z oddziału Oa pod opieką Ewy Baraniak dały rewelacyjny pokaz mody i wykonały taniec do piosenki pt. „Kaczuszki”. Następnie widzowie podziwiali zumbę w wykonaniu zespołu KOSZAŁKI – DANCE – układ przygotowany do piosenki „Boom, boom mama” pod kierunkiem Marzeny Przekwas – Siemiątkowskiej. Wspaniale się popisały również dziewczęta z klas: IVa i VIb należące do sekcji  HULA – HOP pracujące pod kierunkiem Aleksandry Tomkowiak. Otrzymały gromkie brawa za układ taneczny z kółkami do utworu zatytułowanego „Toca, toca”. Kolejnym bardzo udanym popisowym numerem naszej szkoły był taniec pt. „Zombiak” wykonany przez zespół MONSTER z klasy IIb pod opieką Renaty Paczkowskiej. Na zakończenie Kasia Solarz z klasy VIb zachwyciła publiczność swym pięknym głosem śpiewając piosenkę pt. „Otwórz oczy”. Do występu przygotowała ją Krystyna Konopacka – Izydor.

Możemy być dumni z naszych uczniów. Oni rzeczywiście „czarują” swym talentem.

Maria Tomkowiak