DSCF3668

Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka

W ubiegły piątek -12 lutego 2016 r. najmłodsze dzieci z naszej szkoły zaprosiły do swojej sali ukochane Babcie i Dziadków. Nawiązując do zbliżających do „Walentynek”,  to im właśnie chciały wyznać swoją miłość i podziękować za wszystko, co od nich dostają: codzienny uśmiech, wspólne zabawy, dobroć i wyrozumiałość.

Ten dzień był bardzo wyjątkowy, pełen wzruszeń i uczuć. Gościem honorowym była Pani Dyrektor naszej szkoły-Pani Małgorzata Jagiełłowicz, którą dzieci powitały z radością. By umilić przybyłym gościom czas dzieci śpiewały, tańczyły i recytowały wierszyki. Zaproszeni goście z zachwytem w oczach podziwiali maluchy, nie kryjąc wzruszenia. Po artystycznych występach wszyscy otrzymali upominki, laurki i piękne kwiaty. Na stołach pojawiły się również kawa i słodkości.

Uroczystości towarzyszyła miła atmosfera i moc uśmiechów i uścisków. Dziękujemy pięknie za przyjęcie zaproszenia i poświęcony czas.

 

wychowawczyni oddziału zerowego
Ewa Baraniak

Fot. Ewa Baraniak