DSCF0846

W poszukiwaniu swojego stylu na wiosnę..

Jak Krasnale przeistoczyły swoją salę w szkolną stolicę mody…

Inspiracją do przeprowadzenia tego cyklu zajęć stała się wiosna, która do nas zawitała, a przede wszystkim przeświadczenie, że styl to nie tylko styl życia – dbanie o zdrowie, zdrowe hobby, zdrowe odżywianie, dobre wychowanie…ale również impuls, natchnienie, pomysł na siebie, to moda, uroda, fryzura…nasze ja.

Zieleni się trawa, drzewa pokrywają się młodymi, soczystymi liśćmi, słychać śpiew ptaków. Wiosną kwiaty dumnie prezentują swoje kolorowe płatki – kloszowe spódnice, tulipanowe bombki to hit tegorocznej wiosny.

Krasnale wraz ze swoją wychowawczynią postanowiły wyjść na przeciw wiośnie i przygotowały wyjątkowy wiosenny pokaz mody. Z wielką radością prezentowały zaproszonym gościom zaprojektowane przez siebie stroje, zaskakując ilością ich kolorów i fasonów.Śpiewem i tańcem pożegnały zimę i powitały długo oczekiwaną wiosnę.

 Wychowawczyni grupy 0A
Ewa Baraniak