widmark-wid_ak-i-ty_LOGO_150www_370px

Uwaga! Konkurs!

Wydawnictwo „Zakamarki” ogłasza konkurs literacki dla dzieci

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od  6 do 9 lat.

Martin Widmark i Wojciech Widłak spotkali się tego lata podczas festiwalu literackiego w Rabce-Zdroju i tam napisali wspólny początek nowej książki, po czym rozjechali się do domów. Teraz, każdy z osobna, dopisze dalszy ciąg historii. W ten sposób powstaną dwie opowieści, które Zakamarki wydadzą w formie podwójnej książki.

Jesteśmy jednak przekonani, że wspólny początek może być inspiracją do nieskończonej liczby fascynujących historii.
Pomóż nam to udowodnić i napisz swoją własną opowieść, inspirując się początkiem wymyślonym przez szwedzkiego i polskiego pisarza. Niech poprowadzi cię wyobraźnia!
Do wygrania wyjazd do Sztokholmu i wizyta w muzeum literatury dla dzieci Junibacken oraz 150 książek.
Termin składania prac konkursowych upływa 30 września 2014 roku.

Regulamin konkursu TUTAJ

Zachęcamy do udziału!