Szkolny konkurs recytatorski „Zimowy czas”

Mamy przyjemność poinformować, że w ostatni czwartek, tj. 26.01.2017 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski dla klas IV-VI pod hasłem: „Zimowy czas”. W konkursie wzięło udział aż 15 osób – po 3 z każdej klasy. Recytatorzy wykazali się nie lada umiejętnościami. Najlepsza okazała się Paulina Bartosz – uczennica klasy VIb, drugie miejsce zdobył Jakub Grzesiak – uczeń klasy Vb., a trzecie miejsce na podium należało do Adriana Galasa – ucznia klasy VIb. Wyróżnienie zdobyła Weronika Wegner – uczennica klasy VIb. Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i nagrodami w postaci wspaniałych książek. Pozostali uczestnicy również otrzymali dyplomy i drobne słodkie podarunki. Czekając na decyzję jury w składzie: Ewelina Budych, Aleksandra Dekert i organizatorka konkursu Katarzyna Dobrychłop, chętni uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w karaoke. Na wszystkich śmiałków, których nie zabrakło, czekały cukierki. Czwartkowe przedpołudnie poprowadzone przez drugą organizatorkę konkursu – Katarzynę Zagulską, minęło naprawdę wspaniale. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców.

tekst K. Zagulska
foto. M. Wojciechowska