1

Sukcesy naszych uczniów w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych i Średnich w Karate

W niedzielę 26 marca w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych i Średnich w Karate. Były to zawody, podczas których karatecy, zamiast reprezentować barwy swojego Klubu, reprezentowali swoje szkoły.

Jak informuje Karolina Wójcik z Klubu Karate Isamashii Ostroróg, w mistrzostwach wzięło udział blisko 400 zawodników z terenu całego województwa. Medalistą reprezentującym Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Marii Konopnickiej w Szamotułach był Stanisław Trzeciak, który w roczniku 2013 zdobył złoty medal!

Z kolei Vanessa Maciołek, uczennica klasy 5A, zajęła III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych i Średnich w konkurencji Karate-Kata.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!