Dzień Matki 012

Spotkanie z okazji DNIA MATKI w kl. I a

W dniu 22.05.2014 roku o godzinie 17: 00 odbyło się uroczyste spotkanie uczniów kl. I a z najukochańszymi osobami na świecie – Mamami, które  otrzymały zaproszenia na program artystyczny przygotowany przez pierwszoklasistów z okazji „Dnia Matki”.

Przybywających gości powitała wraz z uczniami wychowawczyni – Elżbieta Dąbrowska. Uczniowie zaprezentowali przygotowaną część artystyczną – recytację wzruszających wierszy i piosenek. Występ wywołał wśród gości sporo uśmiechów na twarzy. Na zakończenie dzieci podarowały Mamom osobiście wykonane piękne laurki z kwiatami i serduszkami.

Całość spotkania zwieńczył skromny poczęstunek dla gości – ciasto oraz kawa. Mamy nie spodziewały się takiego bogatego w wydarzenia spotkania ze swoimi pociechami. Jak wynikało z wypowiedzi gości, impreza była bardzo udana.

Elżbieta Dąbrowska