SP2 Szamotuły: Dzień Babci i Dziadka w IA

Gwarno i radośnie było w środę w I A . Obchodzono bowiem jedno z najmilszych świąt w roku – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały Jasełka oraz wiersze i piosenki przygotowane specjalnie na tę okazję. Uroczystość swoją obecnością zaszczyciła także Pani Dyrektor Małgorzata Jagiełłowicz. Dzieci zebrały gromkie brawa za umiejętności aktorskie oraz piękny śpiew. Po części oficjalnej wszyscy udali się do sali lekcyjnej, gdzie czekał słodki poczęstunek i pyszna kawka. Pierwszoklasiści obdarowali swoich gości własnoręcznie wykonanymi upominkami i pięknymi laurkami. Potem Babcie i Dziadkowie chętnie pozowali z ukochanymi wnuczętami do pamiątkowego zdjęcia . Zadowoleni zapowiedzieli także, że za rok znów z wielką przyjemnością zawitają do naszej szkoły.

A. Szwedek