20200305_103241

Słodko w Napoleon Cafe

Klasa II a świętowanie Dnia Kobiet zaczęła już w czwartek. Uczniowie udali się do Napoleon Cafe na warsztaty pieczenia słodkości. Przywitała nas pani Ewa Strong i zaprosiła do środka. Na stołach były już w pojemniczkach składniki ciasta, które ucieraliśmy na gładką masę, co było nie lada wyzwaniem. Okazało się jednak, że wszyscy sobie doskonale poradzili i po kilku minutach wokół nas roztaczał się smakowity zapach. Upieczenie kruchych ciasteczek, dla tak wytrawnych cukierników, nie stanowiło już żadnej trudności. Na zakończenie dzieło sprawnych rączek dzieci, zostało ułożone w przygotowanych pojemniczkach.
Pożegnaliśmy panią Ewę i przyjazny lokal Napoleon Cafe. Obiecujemy, że jeszcze tam zagościmy. Kto ma ochotę na własnoręcznie przygotowane pyszne wypieki, niech wstąpi tam koniecznie.

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Dobrychłop