Rekrutacja-2020-2021zm-695x475

REKRUTACJA 2020 – terminy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Marii Konopnickiej w Szamotułach informuje o terminach rozpoczynającej się w marcu rekrutacji.

Zgodnie z zarządzeniem nr 263/VIII/2020 Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły, w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Marii Konopnickiej w Szamotułach obowiązują następujące terminy składania wniosków o przyjęcie do:

oddziałów przedszkolnych - 2 marca do 20 marca,

klasy pierwszej – 16 marca do 27 marca,

-  oddziałów sportowych – 15 kwietnia do 27 kwietnia.

Dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA oraz  w obu sekretariatach szkoły przy ul. Kapłańskiej 18 oraz przy ul. P. Skargi 2.

Wnioski o przyjęcie do Akademii Przedszkolaka oraz do klasy I należy składać w sekretariacie szkoły przy ul. Kapłańskiej 18.

Szczegóły dotyczące postępowania rekrutacyjnego w załącznikach:

Załącznik nr 1 – terminy postępowania rekrutacyjnego do Akademii Przedszkolaka (Tutaj)

Załącznik nr 2 – terminy postępowania rekrutacyjnego do klasy I (Tutaj)

Załącznik nr 3 – terminy postępowania rekrutacyjnego do oddziałów sportowych (Tutaj)