Rekord dla Niepodłeglej_MEN

#RekordDlaNiepodległej

W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, będziemy bić Rekord Dla Niepodległej polegający na zbiorowym wykonaniu 4 zwrotek hymnu narodowego. Do wspólnego śpiewania zachęcamy również rodziców.

Inicjatorem akcji #RekordDlaNiepodległej jest Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Wezmą w niej udział przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą.

Urodziny NIEPODLEGŁEJ będziemy świętować już o godz. 9.00 (klasy IV – VI) oraz o 11.30 tuż po odśpiewaniu hymnu (klasy VII – VIII i III gim.). Każda klasa przygotowuje dla Jubilatki POLSKI życzenia i prezent – niespodziankę. Dokładne ustalenia i przygotowania – pod okiem wychowawców. Mile widziana pomoc i współpraca rodziców.

Bardzo prosimy, aby wszyscy uczniowie tego dnia ubrali się na galowo lub biało – czerwono. Akcję pt. „Rekord dla Niepodległej” oraz Urodziny NIEPODLEGŁEJ planujemy uwiecznić na filmie i za pomocą zdjęć, które będzie można zobaczyć na stronie szkoły i profilu portalu społecznościowego z wykorzystaniem: #RekordDlaNiepodległej.

Świętujmy radośnie 100-lecie odzyskania niepodległości!