pasowanie 1

PASOWANIE NA WZOROWEGO UCZNIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W zeszłym tygodniu uczniowie klas czwartych zostali pasowani na wzorowych uczniów języka angielskiego. Ślubowali, że będą robić wszystko, co w ich mocy i dołożą wszelkich starań, aby ich mowa w języku angielskim była na iście amerykańskim, względnie brytyjskim poziomie. Wszyscy uczniowie, przyodziani we flagę amerykańską, czując na ramieniu ciężar brytyjskiego czerwonego autobusu, przysięgali, że będą praktykować komunikację w języku angielskim nie tylko w szkole na lekcjach języka angielskiego z Panią Moniką Paluch, ale również w domach rodzinnych, na spotkaniach w gronie kolegów i koleżanek, a nawet w komunikowaniu się ze zwierzętami. ;) Przysięga była składana w języku angielskim, ale wszystkim uczniom udało się ją wypowiedzieć płynnie – jak w ojczystym języku. Powodzenia! Remember – practice makes perfect! :) Fingers crossed :D Your English Teacher