IMG_7348

Nocne spotkanie z Kaczką Dziwaczką klasie IIIa

Nadszedł w końcu długo wyczekiwany czas ferii zimowych, nasza klasa jednak nie chciała jeszcze rozstać się ze szkołą. W piątek wieczorem 13 lutego spotkaliśmy się, aby po raz kolejny spędzić czas na czytaniu i zabawie.

Szybko rozpakowaliśmy nasze plecaki i już po chwili wszyscy niecierpliwie wypatrywaliśmy czekających nas niespodzianek. Podczas zajęć mieliśmy okazję poznać bohaterów utworów Jana Brzechwy, wykonać portret Kaczki Dziwaczki, wziąć udział w konkursach i quizach oraz wybrać klasowego mistrza czytania. Został nim Igor Kurczewski. Noc mijała szybko i w końcu nadszedł czas, kiedy należało ułożyć się w śpiworach. Mimo zmęczenia znaleźliśmy jeszcze siłę na obejrzenie zabawnego filmu, a potem już tylko sen i plany na kolejne spotkanie z książką. Do zobaczenia!

                                                                                                          Katarzyna Dobrychłop


Fot. Katarzyna Dobrychłop