Niesamowity muzyczny pokaz Tomasza Dolskiego

Uczniowie SP2 doświadczyli niezapomnianych wrażeń podczas występu p. Tomasza Dolskiego (ur. 09.07.1995). Polski skrzypek, zdobywca trzeciego miejsca w pierwszej edycji programu MUST BE THE MUSIC jest twórcą projektu xSymfonia na Skrzypce i DJ-a’x. Projekt jest skierowany do uczniów, młodzieży szkolnej, jak i dorosłej publiczności. Ma za zadanie propagowanie muzyki poważnej poprzez przedstawianie jej w nowoczesnych aranżacjach i elektronicznych brzmieniach.

Trzeba przyznać, że na uczniach oraz przybyłych z nimi nauczycielach SP2 artysta wywarł ogromne wrażenie, a dzieciom przedstawił utwory klasycznej muzyki podane w nowych aranżacjach, które bardzo im się spodobały. To był bardzo inspirujący pokaz, który bardzo wszystkim się podobał. Oby więcej takich ciekawych projektów!

Monika Paluch