Nagrody od Starosy i Burmistrza

Nagrody dla laureatów IX Powiatowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej

Emocje związane z werdyktem jury już za nami. Pisaliśmy o przyznanych miejscach we wczorajszym poście. Teraz czas na przydzielenie nagród ufundowanych przez Honorowych Patronów Przeglądu: Panią Starostę Beatę Hanyżak, Pana Burmistrza Włodzimierza Kaczmarka, a także przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Szamotułach.

Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom.

„Dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli
możliwa jest realizacja wysokich celów
i dalekosiężnych zamierzeń…”

Organizatorzy IX PPPP

Jak widać na zdjęciach, w tym roku Nagroda Grand Prix i Nagrody za I miejsca mają postać pamiątkowych, grawerowanych tabliczek. Nasi laureaci otrzymają taki prezent wraz z dyplomem, pięknie wydanymi albumami i książkami. Dla członków chórów i zespołów Rada Rodziców przygotowała drobny upominek na pamiątkę udziału w konkursie. Dyplom pamiątkowy otrzyma także każdy uczestnik Przeglądu.

Nagrody przygotowane dla laureatów już czekają na wręczenie.

Część nagród przyznanych w IX PPPP już dotarło do laureatów, pozostałe zostaną przesłane pocztą. Dzisiaj na ręce pani Ewy Zagrodzkiej, opiekunki chóru Szkoły Podstawowej w Miłkowie przekazaliśmy I Nagrodę dla Solistki Jagody Urban oraz II Nagrodę dla chóru.