DSCF0880

Modna fryzura na wiosnę – warsztaty fryzjerskie Krasnali

Po udanym pokazie mody przyszedł czas na modną fryzurę na wiosnę.

 

W minionym  tygodniu dzieci z oddziału 0A gościły Panią fryzjerką Izabelę Kurczewską, która w ciekawy sposób przybliżyła dzieciom swój zawód. Opowiedziała o sposobach pielęgnacji włosów oraz o najnowszych trendach fryzur obowiązujących wiosną 2014 roku.

Nie obyło się również bez pokazowych fryzur. Wramach warsztatów dzieci z dużym zaangażowaniem wcieliły się w stylistów fryzur samodzielnie je wykonując. Wśród chłopców dominowały stylizacje włosów na żel i rockowy irokez, natomiast dziewczynki wybierały upięcia: koki, kucyki, warkocze, upiększając je obowiązującymi w tym sezonie wiosennymi kwiatami.

 

Pomysłowość młodych kreatorów fryzur nie miała końca…

 

Wychowawczyni grupy 0A

 

Ewa Baraniak