Królewska wigilia klasy VIIB

Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 zasiedli do szkolnych ławek z wychowawcami, aby tradycyjnie zakończyć lekcje klasową wigilią. Klasa VIIb w tym roku postanowiła po królewsku oraz zgodnie z zasadami Savoir – Vivre uczcić ten dzień. Na początku wszyscy wspólnie chwycili się za ręce, aby życzyć sobie wzajemnie od serca tego, co najważniejsze – pogody ducha, odwagi, wytrwałości w trudach dnia codziennego oraz zrozumienia i zdrowia, bo to ono przecież jest najważniejsze.

Uczniowie klasy VIIb oraz ich wychowawczyni