Konkurs o życiu i twórczości Marii Konopnickiej

22 maja, w dniu poprzedzającym Święto Szkoły i Dzień Patrona, który obchodzimy w rocznicę urodzin Marii Konopnickiej, w naszej szkole odbył się konkurs pt. „Ona pisała sercem”. Do rywalizacji stanęły trzyosobowe drużyny klas IV-VI. Uczniowie wykazali się wiedzą na temat życia i twórczości naszej patronki. Okazało się, że do konkurencji przygotowali się doskonale. Błyskotliwie odpowiadali na pytania, rozwiązywali różne łamigłówki i zadania.

Zwyciężyła reprezentacja klasy VI b w składzie: Aleksandra Cygan, Zuzanna Dukat, Wiktoria Zielińska, II miejsce zajęły uczennice klasy VI a Joanna Jaskuła, Agata Konitz, Agata Lepsza, a III miejsce przedstawiciele  klasy IV b: Szymon Budych, Mikołaj Juszczak, Sergiusz Szymczak.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a uczestnicy słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

ZAPRASZAMY  ZNOWU  ZA ROK !

Organizatorki:
Ewelina Budych i Agata Szwedek