20191202_090351

„Klucz do lepszej edukacji” – Gimnastyka nie tylko umysłu

2 grudnia 2019r. klasy: 4s, 5a. 5b i 6b postanowiły pogimnastykować nie tylko umysł. Uczniowie wybrali się na wycieczkę do Centrum Edukacyjnego „Łamigłówka” w Suchym Lesie. Wszyscy uczestniczyli w zajęciach pt. „ Matematyka w praktyce”. Dzieci przekonały się, że matematyka jest królową nauk obecną w codziennym życiu. Potem korzystały z zabawek interaktywnych, gier logicznych i modeli multimedialnych.

Po gimnastyce umysłu cała grupa brała udział w indywidualnych ćwiczeniach w Jump Arenie. Wśród trampolin, ścian wspinaczkowych i torów przeszkód dzieci wspaniale się bawiły. Wcześniej zostały poinformowane o zasadach bezpieczeństwa.

Wycieczka była bardzo wyczerpująca. Uczniowie cieszyli się, że mogli połączyć naukę z zabawą.

Tekst: Anna Sałajczyk, Ewelina Budych

Zdjęcia: Ewelina Budych