20181220_171504

Klasowe spotkanie wigilijne w IB

„Do Jezuska przyszły dzieci” pod takim tytułem uczniowie klasy Ib zaprezentowali jasełka dla rodziców, na którcyh mieliśmy przyjemność gościć dyrektora Sławomira Dyzerta. Mali aktorzy zagrali znakomicie, wprowadzając wspaniałą świąteczną atmosferę. Na naszym spotkaniu nie mogło zabraknąć Gwiazdora, który spowodował mały dreszczyk emocji u niejednego pierwszoklasisty, ale hojnie obdarzył wszystkich prezentami.

Tego dnia wszyscy zapragnęliśmy być „Gwiazdorami” i przekazaliśmy kosz słodyczy, który otrzymaliśmy od Pani Danuty Krűger, dla dzieci przebywających na oddziale dziecięcym w szamotulskim szpitalu. Majka wraz z mamą udały się na oddział dziecięcy, gdzie zostały bardzo ciepło i serdecznie przyjęte.

Renata Paczkowska