Jesienny koncert

W piątek w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla dzieci z klas O – III, który przygotowała p. Ewelina Budych przy współpracy p. Agaty Szwedek. Mali recytatorzy  pięknie zaprezentowali utwory poetyckie o tematyce jesiennej, a oceniała ich komisja konkursowa, której przewodniczyła  p. Dyrektor Małgorzata Jagiełłowicz. Konkurs urozmaiciły piosenki przygotowane przez każdą z klas. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni książkami ufundowanymi przez Radę Rodziców oraz pamiątkowymi dyplomami.

Był to dzień pełen wrażeń i miłych doznań artystycznych, dzień, w którym dzięki wspaniałym prezentacjom mogliśmy spacerować po jesiennym lesie i parku, czasem z parasolem w ręku, zajrzeć na stragan z warzywami czy podróżować jesiennym pociągiem.

Laureaci konkursu:

W kategorii klas pierwszych:
I m. Krzysiu Polesiak,
II m. Zuzia Bartkowiak,
III m. Amelia Mizgalska.

W kategorii klas drugich:
I m. Antosia Szymanowska,
II m. Basia Majchrzak,
III m. Martyna Majchrzak.

W kategorii klas trzecich:
I m. Karolina Kraszewska,
II m. Julka Bździel.

W konkursie pięknie zaprezentowali się także: Jagoda Stawińska, Marcel Dziarkowski, Zuzia Hanke, Kacper Til, Nicola Pyzia, Remik Cygan i przede wszystkim dzielni przedszkolacy: Norbert Kiona i Czarek Różowski.

Wszystkim recytatorom serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy!

Agata Szwedek