IMGP1678

„I Tym możesz zostać św. Mikołajem” – podsumowanie akcji

W dniu 21.12.22 podsumowana została akcja „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem 2022″. Każdej klasie przydzielono zadanie, którym było właściwe przygotowanie się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie mieli poczuć magię świąt, a swój entuzjazm i kreatywność przekształcić w działanie zespołowe o charakterze dobroczynnym, w myśl sentencji: „Dobroć dawana innym, zawsze do nas powraca…”

Uczniowie nie musieli ograniczać się wyłącznie do działań o charakterze charytatywnym, mogli po prostu zaplanować działanie, które wywołałoby uśmiech na twarzach innych osób. Mogli również zaangażować do współpracy rodziców.

Podczas uroczystości podsumowującej akcję każda klasa zaprezentowała społeczności szkolnej swoje grudniowe dokonania, w dowolnie wybranej przez siebie formie. Okazało się, ze zarówno uczniowie, jak i ich wychowawcy mają ogromne serca. Cieszymy się z tego i gratulujemy im!

Adrianna Kiona