DSCF3035

Dziś zeróweczkę już żegnamy…

„I co tu robić w życiu, zawsze tak jest, że upływają lata, starszym się jest…”

Tymi słowami Wesołe Smyki z grupy 0A pożegnały 25 czerwca br. zeróweczkę. Zaproszonym gościom  prezentowały swoje umiejętności taneczne, muzyczne, recytatorskie, których nauczyły się w ciągu całego roku szkolnego. Brawom nie było końca.

Rodzice nie kryli dumy ze swoich pociech. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani Dyrektor, która wszystkim dzieciom składała gratulacje z okazji ukończenia oddziału zerowego i życzyła wszystkiego dobrego na czas letnich wakacji.

Po udanych występach dzieci otrzymały pierwszy w swoim życiu bardzo ważny dokument-dyplom ukończenia zerówki oraz rogi obfitości pełne słodyczy. Uroczystość zakończono słodkim poczęstunkiem.

 

                                                                                              Wychowawczyni oddziału 0A
Ewa Baraniak