DSCN5120 — kopia

Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia był okazją do wspólnego czytania i wesołej zabawy. Bardzo uroczyście obchodziliśmy to święto.

Tradycyjnie już  z okazji święta misia uczniów naszej szkoły klasę 0 i Ib odwiedziły koleżanki z Gimnazjum nr1 w Szamotułach . Oprócz czytania bajek była wspólna zabawa oraz słodki poczęstunek oczywiście przy misiowych smacznych ciasteczkach. Gimnazjalistki przygotowały dla swoich młodszych przyjaciół niespodziankę w postaci papierowego misia. Maluchy były zachwycone ze spotkania ze starszymi koleżankami.

Podczas zajęć czytelniczych, które odbywają się na świetlicy szkolnej czytaliśmy bajki o najbardziej popularnym misiu – Kubusiu Puchatku. Po skończeniu czytania dzieci wykonywały papierowe misie.

Był to bardzo miły i wesoły dzień spędzony  w towarzystwie ukochanych pluszaków.

E. Budych

Fot. Ewelina Budych