Dzień Edukacji Narodowej w SP2

Dzień Edukacji Narodowej, przypadający 14 października, świętowaliśmy dzień wcześniej – w piątek, 13 października. W Szkole Podstawowej nr 2 w Szamotułach uczniowie wystąpili w akademii – Koncercie Życzeń dla nauczycieli. Młodzież w scenkach przestawiła również malownicze typy pedagogów, wywołując uśmiech na twarzach publiczności. Swoje talenty zaprezentowali uczniowie klasy VIIs, którzy zaśpiewali po hiszpańsku oraz Antonina Szymanowska z kl. IVb, śpiewająca przy akompaniamencie gitary. Towarzyszyli jej uczniowie z klas IV. Wszystko to podziwiali Dyrekcja Szkoły, nauczyciele, uczniowie zaproszeni goście – a wśród nich emerytowani nauczyciele. Wyróżniający się pracownicy szkoły otrzymali nagrody. To był czas życzeń, podziękowań i wielu wspomnień.