IMGP0211

Dzień Edukacji Narodowej w SP2 Szamotuły

W poniedziałek, 15 października 2018 roku, w Szkole Podstawowej nr 2 w Szamotułach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu uczniowie wyrazili wdzięczność nauczycielom za przekazywaną wiedzę, za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów. Drugoklasiści w przedstawieniu „Smerfy” w humorystyczny sposób pokazali, jak ważni są nauczyciele i potrzebna nauka. Młodzież wręczyła „Orły edukacji” dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Uczniowie pochwalili się też talentami wokalnymi i językowymi. W progach naszej szkoły gościliśmy również emerytowanych nauczycieli i pracowników. Dyrektor Małgorzata Jagiełłowicz, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom SP2, podziękowała za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

fot. Robert Kalisz