Dyplomy i nagrody dla laureatów konkursów

26 czerwca odbył się apel podsumowujący pracę w roku szkolnym 2013/14. Tradycyjnie zostały wręczone nagrody książkowe i dyplomy za różnego rodzaju osiągnięcia. Nagrodzono laureatów szkolnych konkursów: czytelniczego: „Mistrz Czytelnictwa”, ortograficznego: „Mistrz Ortografii”, języka niemieckiego: „Wiersz w języku niemieckim”, matematycznego: „Matematyczny As”, języka angielskiego, plastycznego oraz uczniów ze stuprocentową frekwencją.

Niektórzy uczniowie byli proszeni o odbiór nagród wielokrotnie, co świadczy o ich dużym zaangażowaniu w życiu szkoły. Za swoją aktywność zostali spontanicznie nagrodzeni przez społeczność szkolną gromkimi oklaskami. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy powodzenia w przyszłorocznych konkursach.

Maria Tomkowiak