christmas-2910468_1920

Boże Narodzenie tuż, tuż… Konkursy!

Prezentujemy regulaminy konkursów świątecznych dla naszych uczniów:

„MIKOŁAJKI 2017 – NAJŁADNIEJSZA OZDOBA ŚWIĄTECZNA”:
Regulamin Ozdoba Świąteczna

„Mikołajki 2017″ – najpiękniejsza kartka świąteczna – konkurs z j. angielskiego”:
Regulamin Kartka Angielska

„Mikołajki 2017″ – najpiękniejsza kartka świąteczna – konkurs z j. niemieckiego”:
Regulamin Kartka Niemiecka

Celami konkursów są m.in. wyłanianie plastycznych i językowych talentów, zachęcanie do lepszego opanowania języków, zachęcanie do tworzenia uroczystego nastroju i właściwej organizacji czasu oczekiwania na nadejście Świąt Bożego Narodzenia, przypomnienie właściwego znaczenia Świąt Bożego Narodzenia. Więcej informacji w załącznikach. Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursach.