received_575911959985081DD2

Drogie Dzieci. Drodzy Uczniowie!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka życzę Wam wiele radości, słońca i uśmiechów. Przedszkole i szkoła niech będą miejscami przyjaznymi, gdzie odkrywacie tajniki świata, a nauka niech będzie zawsze ciekawą przygodą i daje  satysfakcję, radość, pogodę ducha oraz wiarę we własne możliwości.

W tym szczególnym Dniu i wszystkich innych dniach Waszego życia niech towarzyszy Wam poczucie, że dla dorosłych, a szczególnie Waszych rodziców i nauczycieli jesteście osobami wyjątkowymi i najważniejszymi. Niech szkoły i domy rodzinne będą miejscami przyjaznymi, gdzie w gronie oddanych przyjaciół i kochających bliskich będziecie rozwijali swoje talenty, zdobywali wiedzę i realizowali twórcze pomysły. Niech nie zabraknie Wam zapału i entuzjazmu do czynienia rzeczy wielkich, przynoszących satysfakcję i spełnienie. Wierzę, że ten trudny dla wszystkich czas pandemii szybko minie. Z utęsknieniem czekamy na Was.

Dyrekcja, Nauczyciele,  Pracownicy Szkoły

p.o. Dyrektor Małgorzata Jagiełłowicz