Woelkanoc 2021

Życzenia na Wielkanoc

Szanowni Rodzice, Sprzymierzeńcy i Przyjaciele Szkoły!

Życzę Państwu, aby wyjątkowy czas Świąt Wielkiej Nocy przyniósł wiarę w siłę odradzającej się przyrody i siłę człowieka. Niech ta siła napełnia Wasze serca zrozumieniem i miłością do ludzi, pozwoli przezwyciężać wszelkie trudności i z nadzieją spoglądać  w przyszłość.

 

Drodzy Uczniowie,

pomalujcie pisanki na różne kolory tęczy, rozdajcie uśmiechy, dobre słowa i uczynki, odnajdźcie swoją siłę w życzliwości. Niech wiosenna aura nastraja Was do samych pozytywnych wyzwań i działań. Nie zapomnijcie o tradycyjnym Dyngusie, ale polewajcie domowników z rozwagą.

Niech te święta będą piękne, mimo ograniczeń, niech będą zdrowe, radosne, pełne miłych niespodzianek i kolorowe jak wiosna.

 

p.o.Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi
im. Marii Konopnickiej w Szamotułach

Sławomir Dyzert

Woelkanoc 2021