Logo flaga

Zapraszamy do udziału w X Powiatowym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej

Szanowni Państwo,

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi w Szamotułach zaprasza do udziału w X Powiatowym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej, który swej 10-letniej historii  wpisał się do kalendarza imprez, organizowanych pod patronatem Starosty Szamotulskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły.

Przegląd jest okazją, aby w sposób szczególny podkreślić znaczenie pieśni patriotycznej w historii naszego narodu, która od najdawniejszych czasów towarzyszy mu w walce i w pracy, sprzyja zacieśnianiu więzi społecznych oraz formuje tożsamość narodową.

W obecnej rzeczywistości nie jest łatwo dotrzeć do młodzieży z hasłami: ojczyzna, wolność, patriotyzm, dlatego warto przypominać o potrzebie pielęgnowania własnej państwowości, budzić szacunek do wartości uznawanych przez naszych przodków.

Co roku Przegląd cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.  Z tego względu jubileuszowej edycji konkursu nadajemy szczególną rangę,

Zachęcamy do uwzględnienia naszej propozycji w pracy dydaktyczno – wychowawczej. Życzymy Państwu i uczniom wiele radości podczas patriotycznego śpiewania.

Sławomir Dyzert
Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi  im. Marii Konopnickiej
w Szamotułach

Dokumenty:
1. REGULAMIN X Powiatowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej
2. KARTA ZGŁOSZENIA (pdf)KARTA ZGŁOSZENIA (word)
3. ZGODA na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku

Zgłoszenia uczestników wraz z powyższą dokumentacją – do 20.10.2022 (czwartek) na adres Organizatora: sp2szamotuly@wp.pl

Ogłoszenie wyników i Koncert Galowy -27.10.2022 r. (czwartek) w sali kina „Halszka” w Szamotułach

Tel. 61 29 200 29, kom. 693 353 616