DSC00651

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Dziś odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Cała społeczność szkolna zebrała się w auli Szkoły Podstawowej nr 2 w Szamotułach. Na początku Pani Dyrektor gratulowała wszystkim wspaniałego roku oraz życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie wręczyła świadectwa i nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Rodzice tych uczniów również zostali nagrodzeni – otrzymali listy gratulacyjne. Na środku auli stanęła duża grupa uczniów i rodziców – nasza duma. Wszystkim życzymy, aby podczas kolejnego zakończenia roku to grono się powiększyło. Po części oficjalnej uczniowie klas II, III i VI wraz z Panią Aleksandrą Deckert przygotowali wspaniałe przedstawienie. Wszystkim bardzo się podobało. Po „części artystycznej” wychowawcy wraz z klasami udali się do sal, gdzie wręczyli wszystkim uczniom upragnione świadectwa.
tekst K. Zagulska, foto. M. Wojciechowska