71161342_2783025605042953_7379575845498650624_nnnn

Wystawa fotograficzna Eweliny Ładzińskiej – Kłaczkiewicz

Piękne zdjęcia, piękne psy – wystawa fotograficzna pt. „Psy – sportowcy” Eweliny Ładzińskiej – Kłaczkiewicz zdobi korytarze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szamotułach – to jedno z podjętych przez szkołę działań w ramach projektu ZDROWO i SPORTOWO.

Na fotografiach możemy zobaczyć psy rasy husky w różnych sytuacjach – najczęściej w ruchu. Prezentują one swe okazałe futro, zdrowe zęby i prężną sylwetkę. Są bardzo szybkie, silne i wytrzymałe. Codziennie potrzebują ogromną porcję ruchu. Pani Ewelina ze zrozumieniem podchodzi do największej potrzeby, jaką przejawiają te psy. Aby ją zaspokoić, bierze udział ze swymi ulubieńcami w wyścigach psich zaprzęgów i towarzyszy im w długich spacerach pokonując każdego dnia po kilkanaście kilometrów. Opiekuje się nimi z niezwykłym oddaniem i miłością, co w całej okazałości widoczne jest na zdjęciach.

Wystawę wzbogacają  ciekawostki dotyczące wychowania tych wspaniałych czworonogów i ich diety. Zbliża się Światowy Dzień Zwierząt, więc pomyślmy o naszych pupilach, czy rzeczywiście dobrze dbamy o ich rozwój.

Maria Tomkowiak

Fot. Ewelina Ładzińska – Kłaczkiewicz