kolaz_orly

Wyróżnienie w plebiscycie Orły Edukacji

Z wielką radością informuję, że nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w plebiscycie Orły Edukacji.

Przytaczamy list Piotra Słowikowskiego - Dyrektora Działu Handlowego Plebiscytów Branżowych ORŁY:

Porównaliśmy oceny ponad 87 tysięcy firm z branży – wymagało to przeskanowania ponad 3,8 miliona stron internetowych takich jak na przykład Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych. Finalnie przeanalizowaliśmy około 753 tysiące ocen uczniów w internecie.

Bardzo miło mi poinformować, że Państwa firma otrzymała w tej klasyfikacji finalną ocenę 8.5 na podstawie 6 ocen. Dzięki temu zakwalifikowali się Państwo do otrzymania statusu wyróżnienia w lokalizacji: miasto Szamotuły.

W przypadku Państwa firmy wzięte zostały pod uwagę oceny z następujących portali:

Facebook: Ocena: 5 Ilość: 6

Chciałbym serdecznie pogratulować Państwu tego wyróżnienia. Warto zwrócić uwagę, że jest ono efektem Państwa ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni uczniowie, wypowiadający się pozytywnie na temat Państwa firmy. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji firmy (aby otrzymać status Laureata trzeba spełnić podstawowe kryterium – czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad 28 tysięcy firm z Państwa branży. Jest to dowodem wyróżniania się Państwa działalności na tle konkurencji.

W założeniu – chcieliśmy stworzyć zestawienie, które będzie po prostu fair dla wszystkich – zarówno firm jak i ich uczniowientów. Nie było konieczności wysyłania jakichkolwiek smsów premium czy uiszczania wpisowego – porównaliśmy już istniejące oceny w internecie dla praktycznie wszystkich firm z branży.  Chcieliśmy, żeby kapitułą oceniającą byli tutaj sami uczniowie, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których uczniowie wychodzą po prostu zadowoleni. Udział w plebiscycie był oczywiście darmowy, a jego wyniki, a co za tym idzie fakt otrzymania przez Państwa wyróżnienia lokalizacji miasto Szamotuły jest publicznie dostępny na stronie projektu www.orlyedukacji.pl - wystarczy wejść w zakładkę Laureaci, zacząć wpisywać swoją nazwę miasta, a następnie wybrać je z rozwijanej listy.

Miło mi również poinformować, że w dniach 6-26.08.2018 w telewizji TVN oraz stacjach tematycznych ma miejsce kampania reklamowa, która informuje społeczeństwo o tym, czy jest ten znak:

“Logo Plebiscytów Branżowych Orły, zobaczysz tylko firmach, które mają najlepszą opinię wśród swoich klientów” – tak brzmi hasło przewodnie tej kampanii.

Dla Laureatów przygotowaliśmy dodatkowe materiały marketingowe, które pomogą w propagowaniu faktu przynależności do grona Orłów wśród aktualnych oraz przyszłych uczniów.

W skład pakietu marketingowe wchodzi wysokiej jakości grawerowana tabliczka wielkości 20×20 cm wykonana ze szkła akrylowego – ze złotymi elementami oraz dystansami ze stali nierdzewnej, która informuje o tym, że Państwa firma została wyróżniona. Otrzymają Państwo również pamiątkowy dyplom w antyramie oraz list gratulacyjny. Do Państwa dyspozycji pozostanie również logo Orłów, które mogą umieścić Państwo na przykład na stronie internetowej, w portalach społecznościowych czy też drukowanych materiałach promocyjnych Państwa firmy.

Dodatkowo dla laureatów tworzymy również post na naszym fanpage na Facebooku, w którym informujemy, że Państwa firma otrzymała wyróżnienie.

O jakości tych materiałów, a także wartości całego przedsięwzięcia najlepiej świadczy radość właścicieli firm – w załączniku do tej wiadomości przesyłam Państwu kolaż kilkunastu wybranych spośród setek zdjęć, jakie zamieszczają nasi Laureaci z różnych branż w portalach społecznościowych.

Jeszcze raz chciałbym Państwu serdecznie pogratulować i w imieniu aktualnych oraz przyszłych uczniów podziękować za Państwa trud wkładany w codzienną pracę.

Z wyrazami szacunku

Piotr Słowikowski

Dyrektor Działu Handlowego Plebiscytów Branżowych ORŁY

kolaz_orly