20180206_113933

Wyróżnienie dla Antoniny Szymanowskiej

We wtorek 6 lutego 2018 r. w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Szamotułach spotkali się recytatorzy szamotulskich szkół podstawowych a także z Kaźmierza, Sierakowa, Ostroroga. Tegoroczny konkurs recytatorski poświęcony był twórczości Wandy Chotomskiej. Reprezentantki naszej szkoły: Antonina Szymanowska z klasy IVb oraz Zofia Drygała, Zuzanna Karaszewska i Aleksandra Lamcha z klasy IVa, przygotowywały się do konkursu z dużym zaangażowaniem. Czwartoklasistki należą do koła recytatorskiego, które działa w SP2 zaledwie od stycznia a już mają na kącie swój duży sukces – bardzo udany występ. Jury najwyżej oceniło interpretację Antosi Szymanowskiej, która zaprezentowała wiersz pt. „Rozmowa z panem Mickiewiczem”.

Gratulujemy Antosi i całej drużynie! Życzymy powodzenia na kolejnych konkursach!

Maria Tomkowiak