WP_20180302_19_09_11_Pro

Wyróżnienie dla Antoniny Szymanowskiej na Przeglądzie Piosenek Anny Jantar

W piątek, 2 marca, w Auli VIII LO w Poznaniu odbył się II Przegląd Piosenek Anny Jantar. Na spotkaniu wystąpili młodzi artyści ze szkół Poznania i Wielkopolski. Wspaniale zaprezentowała się uczennica naszej szkoły – Antonina Szymanowska z kl. IVB. Antosia, której na gitarze akompaniował p. Artur Hoffmann, zaśpiewała piosenkę „Staruszek świat”. Jury doceniło nie tylko piękne, klasyczne wykonanie utworu, ale także elegancję Antoniny, odpowiedni strój do wydarzenia i ogromny potencjał artystyczny. Warto wspomnieć, że, oprócz Nagrody Głównej, przyznano tylko dwa wyróżnienia. Organizatorem przeglądu był Artystyczny Salonik – organizacja zajmująca się promowaniem młodych artystów, amatorów i profesjonalistów. Serdecznie gratulujemy zdolnej czwartoklasistce i życzymy dalszych sukcesów.

Fot. Artur Hoffmann, Artystyczny Salonik