Rekrutacja-2020-2021zm-695x475

Rekrutacja do ,,Akademii Przedszkolaka” przy SP2

W załączonym pliku publikujemy wyniki rekrutacji do oddziałów przedszkolnych ,,Akademii Przedszkolaka” przy Szkole Podstawowej nr 2 Oddziałami Sportowymi im. Marii Konopnickiej w Szamotułach. Jednocześnie podajemy ważne terminy rekrutacji:

- 14 kwietnia o godz. 13:00  - wywieszenie i umieszczenie na stronie internetowej szkoły listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do postępowania rekrutacyjnego do przedszkola

- 14 – 17 kwietnia 2020r. – złożenie przez rodziców oświadczenia potwierdzenia woli uczęszczania do przedszkola – dotyczy kandydatów zakwalifikowanych.

Dokument można pobrać w budynku szkoły przy ulicy Kapłańskiej 18 (wejście od strony sekretariatu w godzinach 8:00-14:00) lub ze strony: http://sp2szamotuly.pl/dokumenty-2/rekrutacja-do-oddzialu-przedszkolnego/

i dostarczyć osobiście do skrzynki w budynku przy ul. Kapłańskiej 18, bądź drogą elektroniczną na adres mailowy przedszkola  sp2szamotuly@wp.pl z dopiskiem w tytule „Potwierdzenie woli”.

(niedostarczenie dokumentu w terminie, będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu)

- 20 kwietnia o godz. 13:00 zostaną wywieszone i umieszczone na stronie internetowej przedszkola listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Szczegółowe informacje znajdują się w nowym Harmonogramie (zakładka Dokumenty – Rekrutacja), uwzględniającym przedłużenie terminów rekrutacji.

Lista dzieci zakwalifikowanych do postępowania rekrutacyjnego – Akademia Przedszkolaka (TUTAJ)