20191203_093949

Wycieczka do ,,Zaczarowanego Lasu”

We wtorek 2 grudnia uczniowie klasy IIIA ,IIIB i IIc wybrali się na wycieczkę do „Zaczarowanego Lasu”. Tam czekało na nas mnóstwo atrakcji. Na miejscu dzieci zostały podzielone na dwie grupy. Część dzieci bawiło się w sali zabaw. Tam mogły skorzystać z licznych atrakcji, które na samym początku wzbudziły najwięcej emocji. Największym powodzeniem cieszyły się zjeżdżalnie, podwieszany labirynt z przeszkodami. Wiele radości sprawiła trampolina, liczne tunele i basen z  kulkami. Druga grupa w tym czasie brała udział w warsztatach plastycznych. Uczniowie malowali bombki, tworzyli oryginalne  ozdoby i torby  na świąteczne prezenty. Po skończonej pracy wszyscy zasłużyli na smaczną pizzę.

Dzieci były zachwycone tym miejscem. Miały okazję wykazać się zwinnością, sprawnością  fizyczną. Niektórzy przełamali lęk i uwierzyli we własne siły.

Tekst i zdjęcia: Violetta Rakowska, Agata Szwedek, Izabela Walszczyk