DSCN5306aaa

Wielkie zmiany w bibliotece

Przez dwa tygodnie ferii zimowych w bibliotece szkolnej trwały prace zmieniające jej wizerunek: pomalowano  ściany, odnowiono regały. Po tych zabiegach pomieszczenie biblioteki prezentuje się bardzo okazale. Wnętrze zachęca do częstych odwiedzin – jest kolorowe, przestronne i przyjazne.  Zmieniono także rozmieszczenie księgozbioru, co ułatwi czytelnikom samodzielne odnalezienie interesujących ich książek. Na podłodze pojawił się barwny dywan, na którym można usiąść i przeglądać kolorowe czasopisma, słowniki, albumy. Natomiast na korytarzu szkolnym przy bibliotece powstał „Bajkowy Kącik Czytelniczy”, gdzie w ciszy i spokoju podczas przerw można poczytać lub pooglądać nowości wydawnicze.

Serdecznie zapraszamy uczniów do odmienionej biblioteki. Mamy nadzieję, że będą chętnie ją odwiedzać. Tym bardziej, że w naszym księgozbiorze pojawiło się wiele nowych, pięknie ilustrowanych książek, które warto przeczytać!

Ewelina Budych

Fot. Ewelina Budych