S62bLMJA

Wielki sukces naszych piłkarzy podczas rozgrywek ligowych

Uczniowie naszej szkoły reprezentujący barwy UKS Dwójka Szamotuły (nasz szkolny klub) wygrali rozgrywki ligowe organizowane przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Mecze odbywały się od końca sierpnia i zakończyły w ostatni piątek 13 listopada. Wygraliśmy te rozgrywki bezapelacyjnie: 10 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek – takie wyniki, to ogromny powód do radości dla całej szkoły! Chłopcy są uczniami  klas sportowych, wiosną będą grali w grupie mistrzowskiej. Trenerzy: Sławomir Dyzert i Krzysztof Dyzert z dumą wymieniają nazwiska swoich podopiecznych:

1. MIKOŁAJ SZNYCER
2. CEZARY MICHALAK
3. KRZYSZTOF WOJCZUK
4. NORBERT BAKOWSKI
5. JAKUB JANUSZAK
6. JĘDRZEJ DYZERT
7. MICHAŁ SŁOWIK – KAPITAN
8. IGOR KOBYLIŃSKI
9. KACPER KACZMAREK
10. ANTONI OSTROWSKI
11. GRZEGORZ TAFELSKI
13. ALBERT STEFANIAK
14. JASIŃSKI JULIAN
15. KAMIL NOWICKI
Serdecznie GRATULUJEMY! Życzymy powodzenia podczas kolejnych rozgrywek!
Zdjęcia z ostatniego meczu:
UKS DWÓJKA SZAMOTUŁY – AP II OBORNIKI  4:1

Więcej zdjęć:

https://www.dropbox.com/sh/yy9ozrwag4azsqg/AABccrDR3H2St47Sva2hYi3Na?dl=0&fbclid=IwAR1HJ3_NLa4ZE7zSU63jZmJwB6ReOkDpmfxzVAaS8Mh5iGSC_KDVhuiCa3I