IMG_20210324_140707

Wielkanoc tuż, tuż…

Dzięki kolorowym dekoracjom oraz zajęciom poświęconym tematyce Świąt Wielkanocnych już od dawna w naszym przedszkolu oraz szkole panuje wiosenny i świąteczny klimat. Dzieci mają wiele okazji, aby przybliżyć sobie tematykę, tradycje związane ze zbliżającymi się świętami. Dlatego dzięki współpracy Akademii Przedszkolaka z terapią zajęciową z Zakładu Karnego we Wronkach dzieci otrzymały ozdoby gipsowe przygotowane przez skazanych odbywających karę pozbawienia wolności. Uczniowie z radością i ogromnym zaangażowaniem udekorowali wielkanocne zajączki.

Niespodzianka w postaci odlewów gipsowych zajączków sprawiła dzieciom ogromną przyjemność w tym wyjątkowym świątecznym czasie. Poniżej prezentujemy efekty wspaniałej zabawy.

Magdalena Wojciechowska