DSCF0706

Warsztaty kulinarne Krasnali – ciąg dalszy. W roli głównej pasta serowa i jajkowe cudaki.

W tym tygodniu dzieci z oddziału zerowego A w naszej szkole znów udowodniły, że potrafią z niewielką pomocą samodzielnie przygotować sobie zdrowe i ciekawe śniadanie. W roli głównej na stołach pojawiły się ser i jajka.

Wraz z wychowawczynią Ewą Baraniak dzieci uczyły się, jak wykonać pastę serową (tzw. gzik), wzbogaconą o zdrowe warzywa. Jednak to nie koniec niespodzianek. Dzieci wykonały również jajkowe cudaki-myszki, kreciki, muchomorki oraz małe kolorowe żaglówki. Zapewne tak przygotowane śniadanie musi być pyszne!

„Mniam, mniam, mniam pyszne śniadanko umiem zrobić sam.”

Ewa Baraniak