SP2 Szamotuły - NaszeMiasto 2

UWAGA! Konkurs na LOGO Szkoły

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr2 w Szamotułach ogłasza konkurs na LOGO Szkoły. W konkursie mogą brać udział zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Projekty graficzne (format A4) z dołączoną informacją o autorze (nazwisko i imię, wiek, adres zamieszkania, telefon) prosimy składać do 18 listopada w szkolnym sekretariacie (ul. Kapłańska 18) lub przesyłać drogą elektroniczną na adres: sp2szamotuly@wp.pl

Logo Szkoły ma pełnić funkcję: reklamową i informacyjną. Powinno promować SP2 jako szkołę z tradycjami, silnie związaną z lokalnym środowiskiem, pielęgnującą dawne tradycje i wartości a jednocześnie  podążającą za duchem nowoczesności, dla której nadrzędnym celem jest troska o dobro dziecka. Jego forma powinna być dostosowana do potrzeb korespondencyjnych, jako nadruk na papier listowy (listownik), na koperty oraz element graficzny strony internetowej.

Rozstrzygnięcie konkursu w dniu 20 listopada, podczas I Powiatowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej, który odbędzie się w kinie Halszka o godz. 10.00.

Serdecznie zapraszamy!

Maria Tomkowiak