IMGP9782

Uroczyste pożegnanie gimnazjalistów

W piątek, 22 czerwca, odbyło się uroczyste pożegnanie najstarszych uczniów naszej szkoły – klas 3 gimnazjum. Naukę ukończyło 45 uczniów Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich. Uczniowie klas 2 gimnazjum oraz siódmoklasiści podsumowali rok nauki. W auli zebrali się uczniowie oraz ich rodzice, nauczyciele, wychowawcy z dyrekcją panią Małgorzatą Jagiełłowicz na czele. Swoją obecnością zaszczycił nas również gość – dyrektor Centrum Usług Wspólnych p. Maciej Adamski. Były przemówienia, podziękowania, wręczenie świadectw, gratulacje z powodu wyróżnień i szczególnych osiągnięć uczniów. Nie brakowało łez wzruszenia, szczególnie ze strony trzecioklasistów, którzy rozpoczęli kolejny etap życia. Wkrótce więcej zdjęć – zapraszamy do obejrzenia galerii.

Fot. Edyta Pociecha, Robert Kalisz

Pożegnanie gimnazjalistów: