IMG-20181012-WA0004

Uczniowie SP2 w ENERGI SUPER PARK w Poznaniu

W środę, 10 października, uczniowie klas VIa oraz VIIIs wraz ze swoimi wychowawcami udali się na wycieczkę do centrum rekreacyjno – sportowego ENERGI SUPER PARK w Poznaniu. Uczniowie pod okiem wykwalifikowanej kadry mieli możliwość spędzić czas na wspólnej zabawie, sportowej rywalizacji. Pierwsza część zajęć w Akademii Energii przypominała lekcję wychowania fizycznego na trampolinach; uczniowie podczas aktywności fizycznej zostali zachęceni do kreatywnej zabawy oraz poznania obiektu.

Klasy mogły skorzystać z całego parku. Do dyspozycji młodzieży były: dmuchańce, trampoliny, baseny z gąbkami, wieża do skoków, ścianka interaktywna, strefa wyzwań, strefa gier zespołowych oraz wiele innych. Park trampolin okazał się wspaniałą formą aktywności fizycznej dla młodszych jak również starszych oraz wspaniałym miejscem do integracji zespołów klasowych. Dzień pełen wysiłku sportowego zakończony został tradycyjnie w restauracji McDonald’s.

Magdalena Wojciechowska